مجموعه: سرخط آخرین خبرها
بازدید : 18

بسمه تعالی

فَانْظُرْ إِلَىٰ آثَارِ رَحْمَتِ اللَّهِ كَيْفَ يُحْيِي الْأَرْضَ بَعْدَ مَوْتِهَا ۚ إِنَّ ذَٰلِكَ لَمُحْيِي الْمَوْتَىٰ ۖ وَهُوَ عَلَىٰ كُلِّ شَيْءٍ قَدِيرٌ
"پس به آثار رحمت خدا بنگر که چگونه زمین را پس از مرگش زنده می‌گرداند. در حقیقت‌، هم اوست که قطعاً زنده کننده مردگان است و اوست که بر هر چیزی تواناست‌."

بار ديگر صدای ترنم بهار، گوش را می نوازد و عطر دل انگيزش مشام جان را پر می كند.

بهار پيام‌آور تعادل و تحول است و درسايه تعادل و تحول زندگی زيباتر می شود.

بر همه بندگان الهی فرض است كه همراه با طبیعت دگرگون شده و با دلی خالی از حب و بغض به حیات ادامه دهند.

سالی که گذشت خالی از مشکلات و نگرانی ها نبود اما آنچه که این مشکلات را برایمان شیرین ساخت همت والای همکاران شهرداری گزیک در ارائه خدمت به شهروندان و جلب رضایت مردمی بود که با لطف و عنایت خداوند متعال در آخرین ساعات سال ٩٧ موفق به کسب عنوان شهرداری برتر در سطح استان گردیدیم که جای بسی افتخار دارد.

به فضل خداوند شهر گزیک امروز در مسیر توسعه قرار گرفته است و ایمان داریم به زودی شاهد پیشرفت ها و افتخارات بزرگتری برای دیارمان خواهیم بود.

اینجانب حلول سال ١٣٩٨ و بهار پرطراوت را به تمامی مردم شریف و نجیب شهر مرزی گزیک تبریک و تهنیت گفته و آرزوی سالی سرشار از سلامتی و شادکامی برای همشهریان عزیزمان دارم و از خداوند منان در سال جدید خواستار وحدت و همدلی همه مردم و مسئولین برای تحقق آرزوها و آرمان های مشترک می شوم و نوروز را که موسم نزدیکی و پیوند دلهاست را فرصت مناسبی می دانم تا با یکدیگر عهد و پیمان ببندیم تا رسیدن به شهری آباد و توسعه یافته و تحقق یک زندگی توأم با معنویت لحظه ای از تلاش و کوشش دست برنداریم.

در پایان جا دارد از حمایت های بی دریغ معاونت محترم امور عمرانی استانداری،فرماندار محبوب شهرستان درمیان،امام جمعه محترم شهر گزیک و ریاست و اعضای محترم شورای اسلامی شهر گزیک در سالی که گذشت تقدیر و تشکر نمایم.

محمد حسین خزاعی نژاد
شهردار شهر مرزی گزیک

نقشه شهر

راه های ارتباطی

سامانه ارتباط مردمی :(سامانه های طرح تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به شکایات) واقع در سایت شهرداری

سامانه پیامک شهرداري : 850005155471

تلفن شهرداری : 32113010-056    فکس : 32114010-056

تلفن روابط عمومی:32113010-056 داخلی امور مالی 

پست الکترونیک :gazik@imo.org.ir

آدرس : خراسان جنوبی - شهرستان درمیان - شهر گزیک - بلوار امام رضا (ع) - جنب بخشداری گزیک

بازدید امروز65
بازدید دیروز119
بازدید هفته638
بازدید ماه3938
کل بازدید105033