Categories: سرخط آخرین خبرها, حوزه خدمات شهری, حوزه خدمات عمرانی و شهرسازی
بازدید : 39

شهردار گزیک از برخورد قاطعانه با عاملان ساخت و سازهای غیر قانونی در سطح شهر خبر داد و گفت: این موضوع یکی از برنامه های مهم و اساسی شهرداری در سال جاری است.

وی خاطرنشان کرد: از شهروندان تقاضا داریم با توجه به مساعدت شهرداری با شهروندان جهتِ اخذ پروانه ساخت و احداث بنای اصولی از ساخت و ساز غیرمجاز، بنای افزایشی، تعمیرات و یا دیوار کشی بدون هماهنگی شهرداری خودداری نمایند، چرا که برخورد شهرداری با این گونه موارد، قانونی خواهد بود.

وی از نظارت جدی بر ساخت و سازهای شهری حتی در روزهای تعطیل خبر داد و تاکید کرد: این مورد با جدیت از سوی کارشناسان ذیربط پیگیری شده و به محض مشاهده طبق قانون برخورد می شود. ساخت و سازهای شهری به صورت غیرقانونی و بدون نظارت کارشناسانه نه تنها موجب آسیب زدن به سیما و منظر شهری می شود بلکه در اغلب ساخت و سازهای غیرمجاز مقاوم‌سازی و استحکام ساختمان‌ها نادیده گرفته می شود که در بلایای طبیعی از جمله زلزله بیشترین آسیب را به شهروندان وارد می کند.

شهردار گزیک افزود : طی هماهنگی های صورت گرفته با مقامات قضایی و گشت های شبانه روزی شهرداری هرگونه ساخت و ساز غیر مجاز شناسایی و با حکم مراجع قضایی مجازاتهای لازم از جمله تخریب بناهای بدون مجوز اجرایی خواهد شد!

نقشه شهر

راه های ارتباطی

سامانه ارتباط مردمی :(سامانه های طرح تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به شکایات) واقع در سایت شهرداری

سامانه پیامک شهرداري : 850005155471

تلفن شهرداری : 32113010-056    فکس : 32114010-056

تلفن روابط عمومی:32113010-056 داخلی امور مالی 

پست الکترونیک :gazik@imo.org.ir

آدرس : خراسان جنوبی - شهرستان درمیان - شهر گزیک - بلوار امام رضا (ع) - جنب بخشداری گزیک

بازدید امروز63
بازدید دیروز119
بازدید هفته636
بازدید ماه3936
کل بازدید105031