Categories: سرخط آخرین خبرها, حوزه خدمات عمرانی و شهرسازی
بازدید : 161

شهردار گزیک از اجرای عملیات آسفالت خیابانهای توحید،انقلاب و مولوی در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری گزیک، خزاعی نژاد با بیان این خبر اعلام داشت: طی هماهنگی های به عمل آمده با اداره آب و فاضلاب شهری عملیات اصلاح شبکه فرسوده آب شرب خیابانهای توحید،انقلاب و مولوی شهر گزیک از روز سه شنبه مورخ ششم شهریورماه آغاز خواهد شد که ان شاالله پس از پایان این عملیات و انجام تعریضات مورد نیاز، شهرداری اقدامات لازم جهت آسفالت این معابر را انجام خواهد داد.
وی افزود: ملاک عمل شهرداری در اجرای عملیات آسفالت معابر پس از تامین منابع مالی مورد نیاز، انجام تعریضات مطابق با طرح جامع ، اجرای جدولگذاری و اصلاح شبکه آب شرب هر معبر می باشد تا از تخریب آسفالت در آینده و هزینه کرد اضافی جلوگیری گردد.
شهردار گزیک در ادامه عنوان داشت: بیش از 70 درصد از معابر سطح شهر گزیک خاکی بوده و اجرای کامل عملیات آسفالت معابر شهری نیازمند اعتبار فوق العاده ای است که از توان شهرداری خارج است و قطعا عمل به این خواسته مردمی زمانبر خواهد بود اما شهرداری درنظر دارد به رغم وجود تمامی تنگناهای اقتصادی موجود خدمات خود را در کلیه محله های شهر گزیک به پیش برد.
وی با بیان این موضوع که شهرداری نهادی مردمی و عمومی است از عموم همشهریان درخواست نمود در پرداخت به موقع عوارض ملک خود کوتاهی نکنند تا شهرداری توان ارائه ی حداقل خدمت به مردم را داشته باشد.

خزاعی نژاد در انتها از شهروندان خصوصا ساکنین خیابان مولوی و محله کمر بالا خواست با شهرداری در اجرای طرح های تعریض معابر مطابق با طرح جامع همکاری نمایند تا پس از بازگشایی معبرهای این محله ها شهرداری بتواند نسبت به جدولگذاری، بارریزی و تسطیح معابر اقدام نماید.

روابط عمومی شهرداری گزیک

 

نقشه شهر

راه های ارتباطی

سامانه ارتباط مردمی :(سامانه های طرح تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به شکایات) واقع در سایت شهرداری

سامانه پیامک شهرداري : 850005155471

تلفن شهرداری : 32113010-056    فکس : 32114010-056

تلفن روابط عمومی:32113010-056 داخلی امور مالی 

پست الکترونیک :gazik@imo.org.ir

آدرس : خراسان جنوبی - شهرستان درمیان - شهر گزیک - بلوار امام رضا (ع) - جنب بخشداری گزیک

بازدید امروز10
بازدید دیروز152
بازدید هفته1149
بازدید ماه2264
کل بازدید93938