عملیات اجرای تک سنگ خیابان امام خمینی (ره) و آماده سازی این مسیر جهت اجرای روکش آسفالت صورت پذیرفت.

روابط عمومی شهرداری گزیکدر ادامه عملیات اجرای کانیو در معابر آزادگان، اجرای کانیوی آزادگان 7 صورت پذیرفت.

روابط عمومی شهرداری گزیکبه میهمانی روشن جان می رویم؛ به سایه گسترده آرامش روح و مهربانی ماه های منوّر جهان؛ به میهمانی رمضان می رویم تا تن در دریاچه مناجات بشوییم و روان در سرچشمه ملکوتی قنوت به تکاپو آوریم.

می رویم تا تن را بمیرانیم به پای جان و جسم را برخی روح کنیم آن قدر که سبک شویم و سبک رفتار و تنْ شسته در کلمات تابناک الهی، بارقه های اشتیاق مناجات و دعا را بر سرشاخه های رمضان برویانیم.

به میهمانی روشن جان می رویم؛ به میهمانی اشتیاق و روزه پیشباز؛ به میهمانی دهان های مهرزده؛ به میهمانی اشتیاق شبْ بیداری، اشتیاق صبح خیزی و سحرخوانی، اشتیاق نمازهای مکرّر و دعاهای خوش خوان، اشتیاق نمازهای جماعت، اشتیاق افطار، اشتیاق آن سفره مهربان که پدر و مادر و خواهر و برادر با وضو بر اطراف آن گرد آمده اند، اشتیاق خرما و سادگی و... اشتیاق روزه داری...

 

حلول ماه رمضای بر تمام مسلمانان جهان مبارک

 

روابط عمومی شهرداری گزیکبا توجه به درخواست ها و پیگیری های شهروندان، جهت تامین رفاه شهروندان محترم عملیات اصلاح شیب سرعت گیرهای سطح شهر صورت گرفت.

روابط عمومی شهرداری گزیکبا پیگیری شهردار محترم و توسط اداره آب و فاضلاب شهرستان عملیات اصلاح کلیه انشعابات شبکه آب شرب خیابان امام خمینی (ره) به اتمام رسید. هم چنین آماده سازی این معبر پر رفت و آمد جهت اجرای روکش آسفالت توسط شهرداری صورت گرفت.

روابط عمومی شهرداری گزیکنقشه شهر

راه های ارتباطی

سامانه ارتباط مردمی :(سامانه های طرح تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به شکایات) واقع در سایت شهرداری

سامانه پیامک شهرداري : 850005155471

تلفن شهرداری : 32113010-056    فکس : 32114010-056

تلفن روابط عمومی:32113010-056 داخلی امور مالی 

پست الکترونیک :gazik@imo.org.ir

آدرس : خراسان جنوبی - شهرستان درمیان - شهر گزیک - بلوار امام رضا (ع) - جنب بخشداری گزیک

بازدید امروز113
بازدید دیروز119
بازدید هفته517
بازدید ماه3316
کل بازدید59388