به گزارش روابط عمومی شهرداری گزیک، در این پیام آمده است:

رسانه و روابط عمومي امروز فرصتي است تا با بهره‌گيري از ظرفيت‌هاي شگرف و كارآمدي آن بتوان رويكردهاي مختلف را به جامعه عرضه و بازخورد آن را دريافت كرد.

دنياي امروز دنياي روابط عمومي، ارتباطات و تبليغات است و از اين بستر به‌كارگيري هنر، مهارت، تدبير و دانش خود، فضايي سالم براي اطلاع رساني شفاف و ارتباطات اثربخش بين مردم و سازمان‌ها را فراهم مي‌كنند، انكارناپذير بوده و قابل تقدير است.

روابط عمومي در سازمان‌ها نقش مشاوری دارد كه اين فرصت را به هر مجموعه مي‌دهد تا خدمت و وظايف خود را به درستي به مردم اطلاع‌رساني كرده و از توان، ظرفيت و جايگاه رسانه‌ها براي آگاهي بخشي عمومي استفاده كند.

اينجانب ۲۷ اردیبهشت ماه، روز ارتباطات و روابط عمومي را به همكاران سخت كوش روابط عمومی شهرداری گزیک تبريك و تهنيت عرض كرده، اميدوارم اين روز نقطه عطفي در توسعه و تحول روابط عمومي‌ها باشد.

محمدحسین خزاعی نژاد
شهردار گزیک

 با هدایت آب باران به داخل چاه از هدر رفت آب و آب افتادگی منازلمان جلوگیری نماییم. دیدار رئیس محترم اداره مخابرات شهرستان درمیان جناب آقای اخباری و شهردار گزیک جهت بررسی وضعیت خطوط تلفن شهر گزیک صورت پذیرفت.

 عملیات اجرایی طرح زیباسازی مسیر پیاده روی بلوار آزادگان آغاز گردید.پیگیری وضعیت شبکه آب شرب و بررسی پروژه های آتی شرکت آب و فاضلاب شهری در شهر گزیک با حضور ریاست محترم این اداره جناب مهندس خسروی صورت گرفت.

 

ملاقات رئیس اداره نقشه شهر

راه های ارتباطی

سامانه ارتباط مردمی :(سامانه های طرح تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به شکایات) واقع در سایت شهرداری

سامانه پیامک شهرداري : 850005155471

تلفن شهرداری : 32113010-056    فکس : 32114010-056

تلفن روابط عمومی:32113010-056 داخلی امور مالی 

پست الکترونیک :gazik@imo.org.ir

آدرس : خراسان جنوبی - شهرستان درمیان - شهر گزیک - بلوار امام رضا (ع) - جنب بخشداری گزیک

بازدید امروز199
بازدید دیروز233
بازدید هفته476
بازدید ماه1205
کل بازدید8410